Усі статті

22.7.2022

НКРЕКП знизила нижній прайс-кеп на ВДР до рівня 110% від РДН

Перевірка проводитиметься у разі подання електропостачальником або трейдером заявок на продаж е/е на РДН із загальним обсягом на добу постачання, що перевищує 50 МВт-год.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), уповноважила АТ "Оператор ринку" здійснювати перевірку загального обсягу продажу електричної енергії на добу постачання у заявках на продаж учасників внутрішньодобового ринку електроенергії (ВДР) та "на добу наперед" (РДН).На на сайті "Оператора ринку"повідомляється, що такі повноваження надані постановою комісії №237 від 4 лютого 2022 року "Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 8 квітня 2020 року №766".Згідно з постановою, для проведення перевірки має бути наявна одна із наступних обставин: учасник РДН/ВДР, що подав заявку, не здійснював продаж електричної енергії на РДН/ВДР протягом попередніх 90 днів; зміна керівника чи уповноваженої особи учасника ринку протягом попередніх 90 днів; заявлений учасником РДН/ВДР загальний обсяг продажу електроенергії на добу постачання перевищує максимальний добовий обсяг, що подавався ним протягом попередніх 90 днів більше, ніж у два рази.

"Оператор ринку" не пізніше 12:10 звертається до такого учасника РДН/ВДР із запитом щодо надання пояснення про походження заявлених для продажу на РДН обсягів електроенергії у торговій зоні по кожному розрахунковому періоду доби постачання.

В свою чергу, учасник РДН/ВДР, у разі звернення "Оператора ринку", зобов’язаний до 12:20 надати підприємству інформацію щодо походження заявлених для продажу на РДН обсягів електроенергії. У разі ненадання учасником РДН/ВДР належного підтвердження походження заявлених для продажу на РДН обсягів електроенергії у встановлений термін, "Оператор ринку" має право відхилити заявки на торги на РДН та торги на ВДР та, починаючи з доби, наступної за днем звернення підприємства із відповідним запитом, призупинити участь такого учасника у РДН/ВДР на строк до семи календарних днів.09.02.2022

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.